Pierwszoklasisto! Szkoła jest super!

Pierwszoklasisto! Szkoła jest super!

NR 4 (20) 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego to szczególny dzień. Pomimo że wakacyjny czas jest pełen przygód i atrakcji, to większość dzieci, stęsknionych za rówieśnikami i nauczycielem, cieszy się z powrotu do szkoły. Dla pierwszoklasistów jest to dzień szczególny, który niesie za sobą ekscytacje, radość, ale i pewne obawy przed nieznanym. Proponujemy gry i zabawy, które umilą pierwszoklasistą pierwsze dni w nowej szkole i zintegrują grupę.


Atmosfera przytulnego przedszkola, dobrze znany każdy zakamarek budynku, wychowawcy, koledzy i koleżanki, kucharki – to wszystko składało się na poczucie bezpieczeństwa. Teraz wszystko się zmienia. Nowy, zdecydowanie większy gmach może już wzbudzać lęk. W głowie kotłują się pytania: Jaka będzie nauczycielka? Czy będę miał\miała nowych kolegów? Czy mnie polubią? Czy trafię do toalety? Czy poradzę sobie… Na szczęście jesteśmy my, nauczyciele, którzy pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości i sprawimy, że obawy zmienią się w magiczny czas nauki, nowe relacje z rówieśnikami i chęć poznawania świata. Jak umilić pierwszoklasistom pierwsze dni w szkole? Odpowiedź jest oczywista: pełna zabawy akcja aktywizacja!

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 38  Strona 39  Strona 40  Strona 41

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

  • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
  • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
  • wspierać w zawodowym rozwoju,
  • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE