Co na to tata? Robimy medal dla taty

Co na to tata? Robimy medal dla taty

NR 3 (13) 2018

Rok szkolny przepełniony jest różnorakimi świętami. Najwięcej emocji wzbudzają daty związane z naszymi bliskimi. W maju świętowaliśmy Dzień Matki, natomiast czerwiec to letni czas przeznaczony dla każdego taty. Kiedy w kalendarzu pojawia się cyfra 23, to wszystkie dzieci biegną do swoich tatusiów z ciepłymi słowami i prezentami.


Dzieci nie trzeba długo zachęcać do działań związanych z przygotowaniem upominków lub niespodzianek dla osób, z którymi są bardzo związane. Chętnie biorą udział w zajęciach tematycznych, dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz pomysłami, a wręcz chwalą się własnymi rodzinami: „Mój tata najszybciej wbija gwoździe!”, „Mój tata jest najsilniejszy!”, „Mój tata opowiada najciekawsze bajki na świecie!”. Nic więc dziwnego, że tata uznawany jest za wzór, szczególnie dla chłopców, ale oczywiście dla dziewczynek – także. Podczas zajęć szkolnych można wykonać nie tylko upominek, ale wykorzystać czas zajęć do porozmawiania o roli taty w życiu naszych uczniów. Podana propozycja przebiegu zajęć pozwoli zabrać dzieci w podróż z ich tatusiami.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 31  Strona 32  Strona 33  Strona 34  Strona 35

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

  • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
  • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
  • wspierać w zawodowym rozwoju,
  • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE