Upominki od serca cz. II Kaboszon w roli głównej

Upominki od serca cz. II Kaboszon w roli głównej

NR 2 (18) 2019


[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 38

PODOBNE ARTYKUŁY

  • Co dziś zrobimy? Oceanu głębiny!

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów. To idealna okazja na przybliżenie uczniom tego jakże bogatego i różnorodnego świata. Zajęcia mogą być nie tylko idealnym wstępem do zbliżającej się letniej przerwy, ale także mogą stanowić bodziec do rozbudzenia w dzieciach zainteresowania podwodnym światem, poznania jego mieszkańców – zwierząt i roślinności. Aby jeszcze lepiej zobrazować wychowankom piękno podwodnego świata, proponujemy wykonanie makiety prezentującej oceaniczną faunę i florę.

  • Upominki od serca

    Maj jest miesiącem, kiedy w planach pracy zarówno dydaktycznych, jak i wychowawczych, pojawiają się tematy o rodzinie, o matkach. Jest to dobry czas, żeby poruszyć małe serca wychowanków i sprawdzić, czy okazują należyty szacunek swoim mamom i czy potrafią mówić im, jak bardzo są dla nich ważne. Warto obdarować wszystkie mamy (ale również ojców) drobnymi upominkami. Prezentujemy kilka pomysłów na upominki dla mamy i taty. Mama – jedno z pierwszych słów, jakie wypowiadamy i które towarzyszy nam przez całe życie. Od najmłodszych lat mówimy je w radości i smutku, kiedy nas coś boli lub czegoś potrzebujemy. Ale jak często wypowiadamy „Mamo, dziękuję za…”, „Kocham cię, mamo” czy „Mamo, ty najlepiej potrafisz…”? W maju skupiamy się na matczynej miłości, ale niebawem będzie Dzień Ojca, o którym nie możemy zapomnieć. Często obchodzimy go już po zakończeniu roku szkolnego, dlatego warto przygotować się do niego trochę wcześniej. Wykonując drobne upominki na Dzień Matki, możemy jednocześnie zrobić coś dla taty i obdarować go w późniejszym terminie. Coraz częściej łączone są te dwie uroczystości podczas obchodów Dnia Rodziny, kiedy podczas pikników i wspólnych zabaw mamy okazję spotkać się całymi rodzinami.

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

  • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
  • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
  • wspierać w zawodowym rozwoju,
  • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE