Agenci specjalni – brystol i mazaki Cz. I Na dobry początek roku

Agenci specjalni – brystol i mazaki Cz. I Na dobry początek roku

NR 4 (14) 2018

Prawdopodobnie każda nauczanka ma w swoich zbiorach mnóstwo „przydasiów”. Czasami jednak zapomnimy jednego najważniejszego, rzecz jasna, elementu albo po prostu nasi uczniowie przejrzą nasz pomysł na zajęcia. Wtedy warto z rogu sali wyciągnąć zapomniany brystol i mazaki z szuflady, by szybko zorganizować coś nowego.

Poniżej znajdziecie kilka form bazujących na arkuszu kartonu oraz mazakach. Są to formy nie tylko utrwalające materiał, ale też integracyjne – w sam raz na początek roku. Do niektórych z nich warto wyszperać dodatkowe rekwizyty.

 


[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 19 Strona 20 Strona 21

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

PODOBNE ARTYKUŁY

 • Agenci specjalni – brystol i mazaki Cz. II Formy tematyczne

  Prawdopodobnie każda nauczanka ma w swoich zbiorach mnóstwo „przydasiów”. Czasami jednak zapomnimy jednego najważniejszego, rzecz jasna, elementu albo po prostu nasi uczniowie przejrzą nasz pomysł na zajęcia. Wtedy warto z rogu sali wyciągnąć zapomniany brystol i mazaki z szuflady, by szybko zorganizować coś nowego. Poniżej znajdziecie kilka form bazujących na arkuszu kartonu oraz mazakach. Są to formy nie tylko utrwalające materiał, ale też integracyjne – w sam raz na początek roku. Do niektórych z nich warto wyszperać dodatkowe rekwizyty.

 • Sprzątanie Świata inaczej. Sprzątanie terenu szkoły – gra gospodarcza

  Kształtowanie postaw proekologicznych powinno rozpocząć się już od najmłodszych lat. Wszak „czym skorupka za młodu...”, Przestrzeń szkolna na pierwszy rzut oka może wydawać się raczej przeciwnikiem niż sprzymierzeńcem w tej dziedzinie. Na szczęście wydarzenia takie jak Sprzątanie Świata mogą dać nam duże pole do popisu. Mam dla was dwie propozycje, jak sprawić, żeby nie było to tylko kręcenie się z workami na śmieci przez 45 minut.

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

 • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
 • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
 • wspierać w zawodowym rozwoju,
 • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE