Aktywny Dzień Dziecka

Aktywny Dzień Dziecka

NR 2 (24) 2020

Jakże ważny dla uczniów jest Dzień Dziecka! Zapewne oczekują atrakcji, które zapamiętają na długo. Mile widziane są interesujące zabawy, współpraca i cała masa niezapomnianych emocji. Wszystko to da się zrobić, a przy okazji sprytnie wpleść sporo wiedzy, której zdobywanie może być naprawdę przyjemne. Marta Pauszek przygotowała propozycje zajęć na świeżym powietrzu.


Jakże ważny dla uczniów jest Dzień Dziecka! Zapewne oczekują atrakcji, które zapamiętają na długo. Mile widziane są interesujące zabawy, współpraca i cała masa niezapomnianych emocji. Wszystko to da się zrobić, a przy okazji sprytnie wpleść sporo wiedzy, której zdobywanie może być naprawdę przyjemne.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 11 Strona 12 Strona 13

PODOBNE ARTYKUŁY

 • Kuchenna matematyka

  Matematyka to dziedzina nauki, która jest niezwykle przydatna w codziennym życiu. Jest wszędzie i odnosi się do czynności, które uczniowie wykonują każdego dnia. Odkrywanie matematyki w trakcie codziennych aktywności, takich jak gotowanie, robienie zakupów czy sprzątanie sprawia, że dzieci szybciej, łatwiej oraz chętniej się uczą i rozwijają kompetencje matematyczne. W tym artykule Marta Ratajczak proponuje przeprowadzenie lekcji matematyki w trakcie grupowego pieczenia ciasta.

 • Spotkanie klasowe z mamami, z okazji ich święta

  Dzień Matki może być dobrym pretekstem, by zaprosić najważniejszą osobę w życiu dziecka do klasy i spędzić wspólnie choćby godzinkę. Kiedyś na łamach „Inspiracji Nauczanki” proponowane były zabawy na kanwie książki „Jak mama została Indianką”. To była propozycja dla mam dzieci młodszych – od sześciu do ośmiu lat. Tym razem Małgosia do przyjrzenia się książce „Dziewczynki latają wysoko” i spotkania z mamami w klasie trzeciej.

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

 • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
 • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
 • wspierać w zawodowym rozwoju,
 • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE