Owocowe budowle

Owocowe budowle

NR 1 (1) 2016

Powiedzenie, że dzieci nie lubią jeść owoców, byłoby chyba sporym nadużyciem, ale szukanie różnych sposobów na to, żeby do diety dziecka przemycić jak największą liczbę witamin, jest zawsze dobrym pomysłem. Doskonałą do tego okazją jest edukacja kulinarna w klasie, do której bardzo serdecznie chcemy Was zachęcić.


 

Zalety lekcji kulinarnych

Lekcja gotowania nie musi ograniczać się jedynie do robienia kanapek czy ucierania marchewkowej surówki. Świat smaków, faktur, zapachów, które oferują produkty spożywcze, jest tak bogaty, że z łatwością możemy z nich czerpać, rozwijając dziecięce zmysły, przy okazji ucząc je innych przydatnych umiejętności. Dodatkowo przygotowywanie posiłków uczy posługiwania się prostymi narzędziami, wyrabia umiejętności motoryczne i manualne, a ich wspólne konsumowanie spaja grupę. Jest również okazją do nauki dobrych manier przy stole oraz podstawowych zasad higieny.

Pozostało jeszcze 93% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE