Przedsmak wakacji. Podróż dookoła Polski

Przedsmak wakacji. Podróż dookoła Polski

NR 1 (1) 2016

Nastały czerwcowe upały. Dzieci coraz bardziej uciekają myślami z sali lekcyjnej ku wakacyjnym zabawom i wyjazdom. Zmobilizowanie ich do nauki jest teraz trudniejsze niż zwykle. Aby tego dokonać, zaproponujmy im udział w grze i zgodnie z ich marzeniami zabierzmy je na wycieczkę dookoła Polski.


Do przeprowadzenia rozgrywki potrzebujemy planszę, najlepiej bardzo dużą, tak by wywarła na uczniach odpowiednie wrażenie. Symboliczne granice Polski narysujmy więc w klasie na podłodze lub na boisku. Polami, po których będą przesuwać się pionki, staną się kartki papieru kserogral cznego.

Pozostało jeszcze 92% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE