Materiały dodatkowe

Materiały dodatkowe

NR 2 (2) 2016

Skorzystaj z dodatkowych materiałów, które ubarwią Twoją prace z uczniami.


 

Bajka Kulinarna

Garnek Inspiracji to cykl bajeczek edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, których motywem przewodnim jest „nauka przez gotowanie”. Czytaj więcej

 

Malowanki

Plakat WSPOMNIENIA Z WAKACJI do wydrukowania, z pomysłem za zabawe integracyjną, która pozwoli Ci zatrzymać lato na dłużej.

 

Ewaluacja

Pozwól swoim uczniom ocenić poprowadzone zajęcia za pomocą zabawnych buziek.

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

PODOBNE ARTYKUŁY

  • Zabawy integrujące zespół klasowy – pomysły na początek roku szkolnego.

    Zabawa jest absolutną istotą dziecięcej aktywności. To dzięki niej młody człowiek ma możliwość odkrywania swoich pasji, talentów, zdolności oraz ograniczeń, poprzez nią może odkrywać również swoją osobowość. Zabawa jest dla dziecka wszystkim i wszystko może być dla niego zabawą. Ona właśnie, przyjmując przeróżną postać, nieuchronnie prowadzi do rozwoju.

  • Poczucie bezpieczeństwa – ważne, aby je mieć

    Dobre samopoczucie dziecka w szkole to kluczowa sprawa. Od tego, jak mały uczeń odbiera szkołę, zależeć będzie jego nastawienie, a co za tym idzie, także motywacja do nauki. Krótko mówiąc, zbudowanie przez nauczyciela bezpiecznej atmosfery może znacząco przyczynić się do odnalezienia się dziecka w nowej roli społecznej – roli ucznia.

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE