Piramida czytelnicza

Piramida czytelnicza

NR 1 (1) 2016

W I klasie bardzo istotne jest, aby dzieci ćwiczyły czytanie nie tylko w szkole, ale także w domu. Może nawet przede wszystkim w domu. Początki są jednak trudne – większość dzieci negatywnie nastawia się do długotrwałych procesów, a właśnie takim procesem jest czytanie. Jednak nic oprócz ćwiczeń nie jest wstanie tego przyśpieszyć. Czytanie trzeba po prostu wyćwiczyć.


Piramida czytelnicza jest świetną zachętą do regularnego czytania w domu. Zabawa składa się z trzech elementów: dzienniczka czytania, piramidy do wyklejenia oraz cegiełek.

Dzienniczek pozwala kontrolować regularność ćwiczeń czytania naszych podopiecznych. Każdy kwadrans głośnego czytania rodzic potwierdza w dzienniczku wpisaniem daty i podpisem.

 

Pozostało jeszcze 78% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE