Dedukujemy z Lassem i Mają

Dedukujemy z Lassem i Mają

NR 5 (9) 2017

Co wspólnego ma pewien znany szwedzki sklep z artykułami do domu i literatura dla dzieci? Czy kryminały nadają się dla uczniów? Po co w ogóle dedukować? Czyli słów kilka o tym, że są książki, na które czekają nie tylko najmłodsi czytelnicy...


Pewnie wiele z was pamięta ten moment, kiedy późną nocą doczytuje się wciągający kryminał. W takiej chwili nieważne jest, że następnego dnia mamy zebranie z rodzicami, czeka nas hospitacja czy może nawet mamy klasową wycieczkę. Kiedy akcja powieści kryminalnej jest naprawdę dobrze zbudowana, kiedy stopniuje się napięcie, co jakiś czas wprowadzając zwroty akcji, pora dnia nie ma znaczenia. Wiecie o czym piszę, prawda? A ciekawe, czy zastanawiałyście się nad tym, co w takim czasie robi wasz mózg?

Pozostało jeszcze 0% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

  • Jestem dzieckiem, jestem uczniem, jestem filozofem

    W trzeci czwartek listopada, z inicjatywy UNESCO (Organizacji Narodów Zjednoczonych Do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury) corocznie obchodzone jest Światowe Święto Filozofii. Choć adresowane do starszej części społeczeństwa – dorosłych i młodzieży, może być świetnym pretekstem do zorganizowania w szkole i w przedszkolu dnia bez podręcznika.

  • Kolorowa geometria

    Kwadrat, odcinek, półprosta, kąt rozwartokątny, bryła, figura płaska to terminy z jednej z najstarszej dziedziny matematyki – geometrii. W starożytności stanowiła podstawę wykształcenia. Dzieci od najmłodszych lat w naturalny sposób zauważają różnice w kształtach i ważne jest, aby tę zdolność rozwijać, ponieważ ułatwia to posługiwanie się abstrakcyjnymi pojęciami podczas kolejnych etapów nauki, a posiadane umiejętności i wiadomości z tej dziedziny przydatne są w codziennym życiu.

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE