Mata do nauki czytania – gra Kuropatwy i stonki

Mata do nauki czytania – gra Kuropatwy i stonki

NR 1 (1) 2016

Niezależnie od stosowanych metod, początkowa nauka czytania wymaga nieustannych ćwiczeń i wielokrotnych powtórzeń. Zanim jednak nasi wychowankowie zdążą się znudzić, możemy ukryć naukę czytania w niepozornym podstępie, jakim są ich własne zabawy. Właśnie na tym aspekcie bazuje gra Kuropatwy i stonki wykorzystująca łatwą do wykonania matę.


 

Atuty gry

Gra, oprócz początkowej nauki czytania, ćwiczy umiejętność skupienia, reb eks, a w wariantach zespołowych uczy współpracy. Przy pomocy maty możemy ćwiczyć czytanie pojedynczych liter, sylab, całych wyrazów, wyrazów o trudnej pisowni, a także wyrazów dźwiękonaśladowczych. Łatwo dopasujemy ją też do aktualnie omawianego zakresu poznawanych liter i czytanek – wystarczy zmienić hasła zapisane na liściach.

Pozostało jeszcze 93% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE