„Who took the acorn from the acorn jar?” – jesienna zabawa dla najmłodszych

„Who took the acorn from the acorn jar?” – jesienna zabawa dla najmłodszych

NR 3 (3) 2016

Nie ma już chyba w Polsce nauczyciela pracującego z dziećmi, który nie znałby fantastycznych Super Simple Songs – piosenek stworzonych z myślą o najmłodszych uczniach przez zespół kreatywnych nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych. Jedyny wyjątek mogą stanowić nauczyciele dopiero rozpoczynający swoją zawodową karierę, choć jestem pewna, że i oni o Super Simple Learning co najmniej raz już słyszeli. Jednym z ich niekwestionowanych hitów jest piosenka pt. Who took the cookie from the cookie jar?, która zainspirowała mnie do stworzenia jesiennej zabawy w poszukiwanie skradzionego żołędzia


Do zabawy potrzebne będą tytułowe żołądź i słoik, zestaw papierowych talerzyków lub miseczek, mogą się także sprawdzić jednorazowe kubeczki (jeżeli wybieramy te pierwsze, dobrze, żeby były głębsze) oraz obrazki przedstawiające dowolne ćwiczone słownictwo – zwierzęta, członków rodziny, zabawki itp.

Pozostało jeszcze 93% artykułu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   ZAMÓW PRENUMERATĘ

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

Elektroniczna wersja czasopisma jest przystosowana do wyświetlania na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od ich wielkości. Wszystkie artykuły wyświetlą się poprawnie na:

  • smartfonie
  • tablecie
  • laptopie i monitorze komputera stacjonarnego
   ZAMÓW PRENUMERATĘ

PODOBNE ARTYKUŁY

WYDAWCA


Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy naszych Klientów inspirować do nieszablonowych rozwiązań. Chcemy dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień. Chcemy wspierać w zawodowym rozwoju. Chcemy pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

61 221 69 78     532 134 086

biuro@agencjapracytworczej.pl

www.agencjapracytworczej.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE